Сьогодні 27 вересня на свято Воздвиження Чесного Животворящого Хреста Господнього була відправлена Служба Божа на горі Чурик що біля с. Закреничного. Це свято належить до 12-ти великих свят Східної Церкви та має один день передпразництва та 7 днів попразництва.На Службу Божу зїхалися прочани з різних куточків України з метою знайти духовне зцілення.
Монастир на горі Чурук (Чурик, або Киріяк) був філіалом Перегінського монастиря. Заснована обитель приблизно в XV столітті, а є здогадки, що він діяв, можливо і в XII столітті з ласкавої руки князя Данила Галицького. Носив цей монастир титул Перенесення мощей Святого Миколая і святкував своє свято 21 травня нового стилю кожного року. Аналізуючи джерела, можна припускати, що він був скитом.
Як відомо з розповіді Романа Левицького, сюди втікало багато людей під час татарської навали 1676 року, але оборонитися нікому не вдалося, оскільки будівлі було спалено.
В 1700 році монахи стали уніатами. Через 43 роки Перегінський і Чуриківський монастирі було об’єднано і все майно перевезено в монастир Святого Онуфрія. В 1746 році обитель було скасовано і приєднано до Крилоського монастиря.
Варто звернути увагу на те, що первісною назвою сучасної гори Чуриків була назва Киріяк. Це слово грецького походження і означає «Господня гора». Така назва наштовхнула дослідників на думку, що даний монастир був заснований вихідцями з Афону дуже давно. Але це важко підтвердити.
Видозміна назви цієї гори ймовірно сталася після татарської навали. Слово «чурик» татарського походження. До речі, в Криму є вершина такої ж назви. Отже, це татарське слово означає «погоріла гора» або «погорілий верх». Саме так назвали її завойовники дивлячись, як у вогняних язиках догорають будівлі монастиря.
Наша церква, а разом з нею і село живе активним духовним життям: кожного дня служиться Літургія, діє молодіжна організація «Божа Благовість».